Whatsapp
Shporta (bosh) 0
MICROSOFT SERVER 2022 DATACENTER
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.

MICROSOFT SERVER 2022 DATACENTER

WSD222
249,00 € Tax included
Dërgesa dorëzohet digjitalisht përmes postës elektronike brenda disa minutave nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, ato mund të riinstalohen në të njëjtën pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët tanë me çelësin e produktit të bashkangjitur për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë. Licenca e përdorur dhe e lënë pas dore nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko) Licenca e vlefshme për 1 pajisje Dorëzim Digjital i menjëhershëm Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp Asnjë afat skadimi Ri-përdorshme në rast të formatimit Përditësime të përhershme
I disponueshëm
Të tjera 80 njerëz po shikojnë këtë produkt

Informacione për produktin "Windows Server 2022 Datacenter"

 Windows Server 2022 prezanton një siguri të avancuar me shumë nivele, funksionalitete hibride me Azure dhe një platformë të përshtatshme për aplikacione. Si pjesë e kësaj versioni, po prezantojmë funksione të mbrojtura bazë për të ndihmuar në mbrojtjen e hardware, firmware dhe funksionaliteteve të sistemit operativ Windows Server nga kërcënimet e avancuara të sigurisë. Serveri Secured-core bazohet në teknologji si Windows Defender System Guard dhe Virtualization-based Security për të minimizuar rrezikun e dobësive të firmware dhe malware të avancuar. Versioni i ri gjithashtu ofron lidhje të mbrojtura që prezanton disa funksione të reja si lidhje HTTPS të kriptuara më të shpejta dhe më të sigurta, kriptim SMB AES 256 standard i industrisë dhe shumë të tjera.

Windows Server 2022 përmirëson menaxhimin e serverëve hibrid me një menaxhim të VM-së shumë të përmirësuar, një shikues të avancuar të ngjarjeve dhe shumë funksione të tjera të reja në Windows Admin Center. Gjithashtu, ky version përfshin përmirësime të rëndësishme për kontejnerët e Windows, si madhësi më të vogla të imazheve për shkarkim më të shpejtë, zbatim i thjeshtë i politikave të rrjetit dhe mjete kontejnerizimi për aplikacionet .NET.

Zgjidhni një version dhe një opsion instalimi:

Klientët që shkarkojnë ISO të plotë do të duhet të zgjedhin një version dhe një opsion instalimi. Ky vlerësim ISO është për versionet Datacenter dhe Standard. Versioni Datacenter është versioni më i plotë dhe përfshin funksionalitete të reja specifike për Datacenter (Makinat Virtuale të Mbrojtura, Hapësirat e Ruajtjes të Drejtpërdrejta dhe Rrjeti i Definuar nga Softueri) përveç virtualizimit të serverit pa kufi.