Whatsapp
Sepet (boş) 0
WINDOWS SERVER 2012 STANDARD
Dijital formatındaki ürünler için teslimat, ödemenin alınmasından 5 dakika sonra, e-posta aracılığıyla gerçekleşir.
Dijital formatındaki ürünler için teslimat, ödemenin alınmasından 5 dakika sonra, e-posta aracılığıyla gerçekleşir.

WINDOWS SERVER 2012 STANDARD

4FD35C
€36,48 Tax included

Ödemenin alınmasından birkaç dakika sonra e-posta yoluyla dijital olarak teslim edilen gönderi, ESD dijital lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımı indirmek için yazılımın aktivasyonu için ürün anahtarının eklendiği sunucularımızdan dijital yazılım alacaksınız, doğru kurulum için tüm talimatlar dahildir.

C.E. C-128/2011 kararına göre önceki sahibi tarafından kullanılan ve atılan lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Hemen Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Biçimlendirme durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Mevcut
Diğerleri 53 İnsanlar bu ürünü inceliyor

"Windows Server 2012 Standard" Ürün Bilgisi

Windows Server 2012 Standard, Windows Server R2 Standard 2008'in sonraki sürümüdür. Win 8'den gelen bir Server işletim sistemi olarak, Windows 2012 Standard, Windows 8'in modern kullanıcı arayüzü, birçok yeni özellik ve programlar ve yüksek düzeyde tasarım ve performans sunan tipik sunucu fonksiyonları gibi yeni özellikler sunar.

Server yönetiminde her işi yapabilen bir sistem

Windows Server 2012 Standard size modern bir kullanıcı arayüzüne sahip güvenilir bir işletim sistemi, dokunmatik ekran için optimize edilmiş, yeni özellikler ve birçok diğer geliştirmeler sunar. Windows 2012 Standard, sadece Core'un kurulumuna izin verir, bu sayede grafik kullanıcı arayüzünü kullanmaktan kaçınarak kaynak tasarrufu sağlar. Sadece Core'u kullanarak, PowerShell ve Windows komut istemini kullanarak Microsoft Windows Server 2012 Standard işletim sistemini yapılandırabilirsiniz. Windows Server 2012 Standard'ın Core'u, uygulamalar için kaynakları serbest bırakacak şekilde varsayılan ayar olarak yapılandırılmıştır. Bu, SQL Server veya Hyper-V kullanırken özellikle yararlıdır.

Windows Server Standard 2012 standardı, gözden geçirilmiş bir Görev Yöneticisi, kategorize edilmiş çalıştırmalar, işlem ve inaktif uygulamaların askıya alınması gibi yeni özellikler içerir, böylece performansı artırır. Ayrıca yeni arayüz, uygulamaları bulmayı kolaylaştırır. Diğer özellikler arasında, Active Directory Domain Services, güncel Hyper-V sanallaştırma platformu, Microsoft Windows Azure ve Windows Server 2012 Standard'ı optimal bir sunucu işletim sistemi haline getiren birçok diğer özellik bulunur.

Microsoft Windows Server 2012 Standard'da Yeni Özellikler ve Programlar

Windows Server 2012 Standard, en iyi Server-Company için stabil ve güvenilir bir işletim sistemidir. Çok sayıda yenilik ve özellikleri ile optimum destek sağlar:

• Modern ve dokunmatik ekran işlemi için optimize edilmiş yeni kullanıcı arayüzü
  • Yeni Görev Yöneticisi: gözden geçirilmiş ve güçlendirilmiş
  • Dosya erişimleri ve paylaşımları için daha stabil ve hızlı olan SMB 3.0 protokolünün yeni sürümü
  • Sistem ayarlarını yönetmek için PowerShell 3.0'ın yeni sürümü
  • Microsoft Windows Azure: sunucunun Cloud azure üzerinde yedeğini almak için yeni özellikler
  • Internet Information Services 8.0: genişletilmiş sertifika doğrulamayla web yönetimi

Yeni işlev ve programların yanı sıra, Microsoft Windows Server 2012 Standard, her zaman sistem yönetimi uygulamalarını güncel tutmaya özel bir önem verir. Bunlar arasında optimize edilmiş performansları ve IPv6 aktarım teknolojilerini kullanan geliştirilmiş bir Direct Access'i içeren Hyper-V sanallaştırma platformunun mevcut sürümü bulunmaktadır, böylece PKI (public key infrastructure) gerektirmez.

Güvenli Dosya Yönetimi

Ek bir güvenlik özelliği olarak, Windows 2012 Standard şimdi bir Dynamic Access Control'a sahiptir, dosyalara erişim kuralları, metadata ve Active Directory koruma hatları aracılığıyla. Böylece, örneğin, dinamik erişim kontrolü, bir dosyanın başka bir dizine taşındıktan sonra bile bir girişimin engellendiğini garanti eder. Ayrıca dosyalar yedeklenir. Microsoft Windows Server 2012 Standard, yeni bir File-System ReFS'e sahiptir. Bu, bilinen NTFS için bir ek olarak kullanılır ve sunucu sistemlerinde veri depolaması için özellikle tasarlanmıştır.

Windows Server 2012 Standard, iki fiziksel işlemcinin kullanılmasına izin verir. İşletim sistemi ayrıca iki sanal örnekte ve iki makinede çalışmayı sağlar. Windows 2012 Standard, ılımlı sanallaştırma için küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir şekilde uygundur.

WINDOWS SERVER 2012 STANDARD - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows Server 2012 Standard

İşlemci

En az 1,4 GHz 64 Bit işlemci

RAM

En az 512 MB

Sabit Disk

En az 32GB

Grafik Kartı